beatles.potoldal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szállás

4 posters

6 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Szállás - Page 6 Empty Re: Szállás

Témanyitás  Patricia Samford Csüt. Aug. 05, 2010 11:39 am

* Elnevettem magamat.*
- Nem is. *Mondtam kissé szégyellősen, majd lassan odasétáltam a kanapéhoz, eligazítottam a pólómat, majd leültem a kanapéra. Egy kicsit össze szűkült a szemem és gyanúsan néztem.*
- Egy kicsit kavarog a gyomrom...a francba...a tea. Biztos beletettem valamit. Azt hiszem elmegyke hányni. *Mondtam majd befutottam a WC-re. Majd hallottam amint Paul kinyítja a kinti ajtót és a másik fele topog.* "Juhu megy a testőröm és kiosztja őket." *Mondtam magamban hamisan.*
Patricia Samford
Patricia Samford
Admin

Hozzászólások száma : 163
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 10.
Tartózkodási hely : Liverpool

https://beatles.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Szállás - Page 6 Empty Re: Szállás

Témanyitás  Paul-Mccartney Csüt. Aug. 05, 2010 12:03 pm

*a felindulásomat követően elindultam, hoyg tényleg megkérdezzem, mibajuk van a barátnőmmel. Az a bizonyos lány nyitotta ki aki megszorította a kezét Patnek. betvetette a "Férfiak-elcsavarására-való-mosoly"-t. hát nálam nem vált be. mikor észrevette, hogy ezzel nem hat rám, be akarta csukni az ajtót, de én a lábamat az ajtó s a fal közé tettem gyorsan. erősebb voltam mint ő, s a kezemmel arrébb is tudtam tolni az ajtót, hogy ne nyomja tovább a lábfejem.*-Mit tetetek a teájába?*tettem fel az egyszerű kérdést, hangosabban, s dühödtebben mint szoktam beszélni normális körülmények között. Feszengtek, nem akartak válaszolni a feltett kérdésre.*-Mit tettek a teájába?*elismételtem a mondandómat, már sziszegve, s ha hamarosan nem mondják meg bedühödök. A fiatalabb lány, ha jól emlékszem Eszter törte meg a csendet. nem tudod titkot tartani, s ezért a rokonai szúrós szemmel követék minden mozdulatát, amíg elém nem került.*-Hát...az anyu beletett egy kis házi keveréket.*kitágult a pupillám, szemeim kidülledtek a megdöbbenéstől. hogy mi, házi keverék? s vajon mi fog még történni vele, elmúlik a hatása? vagy örökre úgy marad? valami halálos kotyvalék?ha a pillantásommal ölni tudnék akkor már mind a három nőszemélynek a koporsóját csinálták volna.*-Elmúlik a..hatása?*kérdeztem még mindig sziszegve. a nő elpirult a szégyenbe.*-Hát..e..ebben én nem vagyok...teljesen...biztos.*mondta akadozva, s észrevettem, hogy majdnem a elsírja magát.*-Ez hihetetlen. Ha..ha valami maradandó baja lesz esküszöm...esküszöm, hogy beperelem magukat.*mondtam kiabálva. legszívesebben vettem volna egy nagy nagy kalapácsot a kezembe, s széttörtem volna vele egy csomó üvegfalat, hogy lenyugodjak. de csak beleütöttem a falba a kezemet, s visszarohantam Pathez.
lehajoltam hozzá, s összefogtam a haját. mikor abbahagyta segítettem neki felállni, s bekísértem a hálóba. nem engedte, hogy a karjaimba vigyem el odaáig, pedig úgy sokkal gyorsabb lenne. arca kipirosodott, s iszonyatosan izzadt. visszamentem a fürdőbe, s hoztam egy lavort, hoyg ne kelljen felállnia, ha újra hánynia kellene. nem maradt túl sokáig tiszta az a lavor.*-Hé figyelj! Figyelj kérlek! Mivel téged már nem merlek megmozdítani, mert mindened fáj, ezért idehívtam az orvost amíg elszundítottál. De sajnos ez nem tartott sokáig.*amint ezt kimodntam hallottam a kopogást. Megérkezett. kiszaladtam az ajtóhoz, s behívtam a doktort.*
Paul-Mccartney
Paul-Mccartney

Hozzászólások száma : 147
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : Ahova kívánsz engem...

Vissza az elejére Go down

Szállás - Page 6 Empty Re: Szállás

Témanyitás  Patricia Samford Csüt. Aug. 05, 2010 12:19 pm

*Amikor a doki megjött. Megdöbbentem a keresztapám volt az.*
- Szia Richard.* Paul erre kérdően nézett.*
- Ja ő a keresztapám. *Mondtam Richard-ra mutatva. Majd fölültem. Már sokkal jobban voltam nem kellett hánynom. Csak kicsit émelyegtem. Még jó hogy tudok verekedni. Ezt vissza kapják. Az biztos.*
- Na nézzük csak. * Paul leült mellém.*
- Hm...*Mondta megnyugtatóan Richard. Majd amikor végzett felszólalt.*
- Semmi gond. Kijött már belőle. Csak egy kis fejfájás, émelygés jöhet szóba. Ami a kezét illeti annak semmi baja. Olyan vagy mint régen. *Mondtam mosolyogva.*
- Miért milyen voltam? Vagy is vagyok? * Néztem rá mosolyogva, mégis értetlenül.*
- Erős. Határozott. És makk egészséges. Égvilágon semmi bajod nincs és nem is lesz. Szóval megnyugodhatsz. *Mondta a szokásos mosolyával.*
- Ö..oké. Én ezt már tudtam. Pffuh...*Mondtam majd vissza dőltem. Majd a doki végzett, és amilyen hamar jött, olyan hamar is ment.*
- Látod? Fölösleges a doki. Hallottad erős vagyok. *Mondtam Paulnak.*
- De én addig nem nyugszom amíg ezt el nem intézem. Szóval Paul ha megértesz akkor most itt maradsz amíg ezt el nem intézem Maryvel. Kérlek. Bízz bennem..*Néztem mélyen a szemébe, és könyörögtem. Nagyon bíztam benne hogy ennyiben segít.*
Patricia Samford
Patricia Samford
Admin

Hozzászólások száma : 163
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 10.
Tartózkodási hely : Liverpool

https://beatles.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Szállás - Page 6 Empty Re: Szállás

Témanyitás  Paul-Mccartney Csüt. Aug. 05, 2010 12:23 pm

-Hmm...Figyellek!*mondtam figyelmeztetően miután hallottam, hogy a doki kocsija feldörömbölt.*-Vigyázz magadraaaa....*mondtam kissé hangosabban de már kint volt a szobából...gyorsan utánaszaladtam, s néztem, hogy mit fog csinálnii.*
Paul-Mccartney
Paul-Mccartney

Hozzászólások száma : 147
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : Ahova kívánsz engem...

Vissza az elejére Go down

Szállás - Page 6 Empty Re: Szállás

Témanyitás  Patricia Samford Csüt. Aug. 05, 2010 12:34 pm

* Berontottam az ajtón majd Maryhez léptem és ordítva és dühösen kiabáltam rá.*
- Mary...te ..én...ki az udvarra. *Mutogattam neki, majd el is indultunk. Amikor leértünk, hátra mentünk, hogy senki ne lásson. Na most Paul nagyon kíváncsi lesz. Egymás elé álltunk és mélyen farkasszemet néztünk.*
- Mary ha megnyerem a csatát békén hagytok...ha te nyered meg én hagylak titeket békén. Megértetted?
Teljes mértékben. *Majd hirtelen odacsapott és én a falhoz csúsztam.*
- Nem fer...még nem is számoltam vissza. *Mondtam sértődötten.*....de ha így akarod rendben. *Majd neki futottam és lábammal kigáncsoltam, majd ő is megfogott így földre kerültem de hamar fölálltunk mindketten. Amikor ismét el lökött tettem egy bukfencet majd ismét talpra, ám a bukfenc közben, meghorzsoltam a kezemet mely picit vérzett és kezdett tagadni. Ekkor jött a végső simítás. Neki ugrottam tiszta erőből, és két karját a földre szorítottam.*
- Nyertem. *Mondtam ki nagynehezen, a lihegésben.*
- Valld be...nyertem. *Kiabáltam fel.*
- Kérlek...haggyatok békén. *Mondtam már majdnem zokogva.*
- Rendben. *Mondta ki nagynehezen.*...nyertél. *Vallotta be szomorúan.*
- Ez nevetséges. Amit művelünk. *Mondta a lány.*
- Ja. *Válaszoltam egyszerűen, majd fölálltam, és kezemmel felsegítettem. Így felbiceghettünk a lépcsőn. Amikor az ajtókhoz értünk, elköszöntem.*
- Szia.
- Szia. *Mondta a lány majd beléptem az ajtón. Paul az ablaknál állt.*
- Nyertem. *Mondtam fáradtan, még is belül örültem. majd oda bicegtem a kanapéhoz, és neki dőltem fejjel a párnának.*
Patricia Samford
Patricia Samford
Admin

Hozzászólások száma : 163
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 10.
Tartózkodási hely : Liverpool

https://beatles.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Szállás - Page 6 Empty Re: Szállás

Témanyitás  Paul-Mccartney Pént. Aug. 06, 2010 12:38 am

-előre tudtam!*mondtam, s leültem a szófára a nappaliban. Pat is csatlakozott hozzám[b]*-HOgy, hoyg olyan békességben jöttél el onnan?
Paul-Mccartney
Paul-Mccartney

Hozzászólások száma : 147
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : Ahova kívánsz engem...

Vissza az elejére Go down

Szállás - Page 6 Empty Re: Szállás

Témanyitás  Patricia Samford Pént. Aug. 06, 2010 1:21 am

- Öhm...csak. Alkut kötöttünk. Ha nyerek békén hagynak. Ennyi. *Mondtam majd kivettem egy üvegvizet a hűtőből, majd vissza ültem a kanapéra, és elkezdtem inni. Egy pillanat alatt megittam az egészet. Éreztem amint Paul végíg simítja kezét a pólóm szakadt ujján, aztán pedig a horzsolásra ért az újja.*
Patricia Samford
Patricia Samford
Admin

Hozzászólások száma : 163
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 10.
Tartózkodási hely : Liverpool

https://beatles.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Szállás - Page 6 Empty Re: Szállás

Témanyitás  Paul-Mccartney Pént. Aug. 06, 2010 1:30 am

-De azért te is kaptál egy kis fájdalmat, ugye?!*kérdeztem, de tudtam a választ*
Paul-Mccartney
Paul-Mccartney

Hozzászólások száma : 147
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : Ahova kívánsz engem...

Vissza az elejére Go down

Szállás - Page 6 Empty Re: Szállás

Témanyitás  Patricia Samford Pént. Aug. 06, 2010 1:35 am

-Ühüm. *Mondtam, vagyis inkább próbáltam mondani.*
- De semmi gond majd elmúlik. Ez amúgy a kőtől van. *Hirtelen kérdően meredt rám. Nem akartam hogy azt higyje kővel dobálóztunk. Paul tényleg nagyon figyelmes nem enged hogy egy csepp kis bajom legyen.*
- Miért féltesz ennyire? *Néztem rá mosolyogva.*
- - Más vagyok mint a többi.
Patricia Samford
Patricia Samford
Admin

Hozzászólások száma : 163
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 10.
Tartózkodási hely : Liverpool

https://beatles.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Szállás - Page 6 Empty Re: Szállás

Témanyitás  Paul-Mccartney Pént. Aug. 06, 2010 1:40 am

-Épp azért! Mert más vagy! Különleges. *mondtam lehajtott fejjel. lehet tényleg túl sokat aggódom érte de akkor is. nekem fontos az épsége*
Paul-Mccartney
Paul-Mccartney

Hozzászólások száma : 147
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : Ahova kívánsz engem...

Vissza az elejére Go down

Szállás - Page 6 Empty Re: Szállás

Témanyitás  Patricia Samford Pént. Aug. 06, 2010 1:47 am

- Oh.....különleges vagyok? Istenem de aranyos vagy. *Mondtam neki majd elkezdtem ajkait csókokkal ellepni.*
- Na..gyerünk. *Dőltem hátra a napén ám ekkor ő kérdően nézett rám ismét.*
- Mesélj nekem. Illetve ne estimesét. *nevettem föl.*
- Hanem meséld el mit szoktatok csinálni. Biztos nyomorult érzés lehet minden eggyes koncert után mindenki autogrammot osztogatni, aztán km-reket futni előlük. *Néztem rá kissé szomorkásan.*
Patricia Samford
Patricia Samford
Admin

Hozzászólások száma : 163
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 10.
Tartózkodási hely : Liverpool

https://beatles.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Szállás - Page 6 Empty Re: Szállás

Témanyitás  Paul-Mccartney Pént. Aug. 06, 2010 1:53 am

-Hát edzésben vagyunk mind az biztos!*mondtam nevetve*-De nem szoktunk futni előlük, csak beszállunk a buszba azt hajt tovább a nagy ember a következő helyre**nem tudtam mit szeretne, hogy meséljek. ezért csak ennyit mondtam*
Paul-Mccartney
Paul-Mccartney

Hozzászólások száma : 147
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : Ahova kívánsz engem...

Vissza az elejére Go down

Szállás - Page 6 Empty Re: Szállás

Témanyitás  Patricia Samford Pént. Aug. 06, 2010 1:58 am

* Elmosolyodtam mindazon amit mondott. Azért még is csak sajnáltam emiatt.*
- És akkor mit csináltál amikor elöszőr találkoztunk. Ja és miért voltál mérges rám? Talán azt hitted én is rajongó leszek? *Tettem fel egymás után a kérdéseket, vigyorogva, majd vártam a válaszát, közben elmerengtem tökéletes szemeiben. Úgy csillogtak mint egy csillag. Láttam benne hogy szeret. Mert azt könnyű észre venni valakin. A szemén. Közbe néztem tovább. Jókiállásu. Nme az az izompacsirta de erős. Ekközben annyira csodáltam válaszát várva, hogy majdnem a földre hullottam gondolatban.*
Patricia Samford
Patricia Samford
Admin

Hozzászólások száma : 163
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 10.
Tartózkodási hely : Liverpool

https://beatles.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Szállás - Page 6 Empty Re: Szállás

Témanyitás  Paul-Mccartney Pént. Aug. 06, 2010 2:04 am

-Hát tudod éppen kikerültem egy rajongó csopportból és el is tűntem elúlük, de amikor beléd ütköztem azt hittem, majd felordítasz és akor megint kezdődhet minden az elejéről. de tévedtem. Nagyot tévedtem.*vallottam be, majd megcsókoltam, lassan, s lágyan, de mégis olyan jó érzésvolt.*
Paul-Mccartney
Paul-Mccartney

Hozzászólások száma : 147
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : Ahova kívánsz engem...

Vissza az elejére Go down

Szállás - Page 6 Empty Re: Szállás

Témanyitás  Patricia Samford Pént. Aug. 06, 2010 2:23 am

- Igen.*Mondtam a csók után.*....tévedtél. *Majd elmosolyodtam és vissza csókoltam, majd eszembe jutott valami. Egy kis friss levegőre nagyon vágyom.*
- Mesélj el egy pár történetet. Kérlek....Lehet koncertes, magánélethez kötött. *Fordultam felé a kanapén.*
- Na....*Néztem rá kölyökkutya szemekkel, amiknek nem tud ellenállni. Vagy is nagyon remélem, hogy nem tud nekik ellenállni.*
- Na kérleeek. * Ekkor bevetettem az ellenállhatatlan manó arcomat. Szememmel mélyen az övébe néztem, és mintha parancsoltam volna hogy "Állj fel és menjünk". Ekkor szememben a szerelem szikrázódott, és nagyon reméltem, hogy ő is észreveszi ezt.*
Patricia Samford
Patricia Samford
Admin

Hozzászólások száma : 163
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 10.
Tartózkodási hely : Liverpool

https://beatles.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Szállás - Page 6 Empty Re: Szállás

Témanyitás  Paul-Mccartney Pént. Aug. 06, 2010 4:43 am

-Nem tudok mit mesélni sjanálom. Nem olyan izgalmas az életem, mint mindenki hiszi. Nekünk is azt kell csinálnunk amit az ügynökünk mond. És ez engem már nagyon zavar.*vallottam be*-De nem tudok ellene mit tenni.*fújtattam egy nagyon majd elfordultam, s semmibe meredteem*
Paul-Mccartney
Paul-Mccartney

Hozzászólások száma : 147
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : Ahova kívánsz engem...

Vissza az elejére Go down

Szállás - Page 6 Empty Re: Szállás

Témanyitás  Patricia Samford Pént. Aug. 06, 2010 5:01 am

- Dehogynem. *Mondtam vigasztalás képpen, majd átkaroltam a hátát, és elkezdtem veregetni.*
- Majd én teszek róla, hogy izgalmas életed legyen. *Bementem a konyhába, kihoztam 2 poharat, majd a Wisky-s üveget, és elé tettem. Kérdően nézett rám erre én rámutattam ismét az üveg-re segítség képpen elkezdtem önteni a poharakba.*
- Megmondom mit teszünk. Elszárnyalunk. Szórakozunk, berugunk. Gyerünk. *Toltam oda a poharat. Majd Paul bánatos arccal lehajtotta az egészet, velem együtt.*
- Egy kis lelkesedés...*Mondtam neki mutogatva, majd leültem mellé, és bekapcsoltam a TV-t. POnt a zenekaruk ment benne és interjúk stb.*
- Ez az...ezt fogjuk nézni. Úgy csinálsz mintha nem is te lennél ott. Röhögjük ki az egészet. *Erre Paul elmosolyodott majd mindketten elkezdtünk röhögni a semmin. Biztos a Wisky hatására.*
Fél órával később:
- Áhhh...fantasztikusan vagyooook. * Mondtam. mikor az asztalra csaptam a poharat. Nagyon melegem volt, így ledobtam magamról a kardigánt így csak a póló maradt rajtam. Hajam kicsit behullámosodott a melegtől, arcom pedig kipirult. Nem voltunk annyira berúgva de elégé ahhoz, hogy jól érezzük magunkat. Majd megint sikítást hallottam, és röhögve léptem az ablakhoz.*
- Fogadok...*Mondtam majd beleittam az üvegbe.*...hogy ilyet nem igen csinálnak ezek mint én. *Majd megint beleittam az üvegbe és odaadtam Paulnak amikor mellém állt.*
Patricia Samford
Patricia Samford
Admin

Hozzászólások száma : 163
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 10.
Tartózkodási hely : Liverpool

https://beatles.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Szállás - Page 6 Empty Re: Szállás

Témanyitás  Paul-Mccartney Pént. Aug. 06, 2010 10:44 am

-Kedvesem! Nem akarok piszkálódni, de...azt hiszem midnjárt elfogy.*mondtam szomorkásan. j ötlet volt ez az ivászat. végre egy nap mikor nem azzal töltöm az egész időmet, hogy tartsam magam a rendhez. most elengedhetem amgam. és nem is akartam másképp. ez egy csodálatos világnak tűnt, de lhet, hogy csak a jó sok üveg wisky csinálta ilyen színessé ezt a világot. hirtelen elkezdtem csuklani. ezen csak nevetni tudtam, olyan mint a filmekben. *-Ké..kérdezni..szeretnék tő-tőled valamit.*modntam olyan komolyan amilyen komolyan csak tudtam. igazából nem tudtam, hoyg mit akarok kérdezni, vagy, hoyg elálltalán akarok-e bármit is. csak hallani szerettem volna hangját.*
Paul-Mccartney
Paul-Mccartney

Hozzászólások száma : 147
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : Ahova kívánsz engem...

Vissza az elejére Go down

Szállás - Page 6 Empty Re: Szállás

Témanyitás  Patricia Samford Pént. Aug. 06, 2010 10:51 am

* Kissé kómásan néztünk egymás szemébe, és kicsit elkomolyodott az arc kifejezésem meg Paul-nak is mikor, azt a kérdést tette fel, hogy kérdezhet-e valamit.*
- Persze. Bármit. *Mondtam majd körbe mutattam a szobában. Mint valami hülye úgy vigyorogtam Paul-ra és a pólóját fogtam a mellkasánál. Azért észnél voltam valamennyire, csak forgott velem a világ. Annyira jó kiengedni magamat. Hülyéskedni. Mint a tipikus kamaszok. Gondolkodtam el magamban, majd vártam Paul kérdésére, hogy vigyorogva mint a tejbe tök válaszolhassak.*
Patricia Samford
Patricia Samford
Admin

Hozzászólások száma : 163
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 10.
Tartózkodási hely : Liverpool

https://beatles.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Szállás - Page 6 Empty Re: Szállás

Témanyitás  Paul-Mccartney Pént. Aug. 06, 2010 10:56 am

*Tudom!*-Khm...Nem is tudom, hoyg kérdezzem...meg.*mondta lassan, s mg mindig csuklottam.*-Hát..az lenne, hogy*folytattam lassan*-Hozzám jössz?*böktem ki hirtelen. pupillája kitágult, s elsápadt.*
Paul-Mccartney
Paul-Mccartney

Hozzászólások száma : 147
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : Ahova kívánsz engem...

Vissza az elejére Go down

Szállás - Page 6 Empty Re: Szállás

Témanyitás  Patricia Samford Pént. Aug. 06, 2010 11:06 am

* Hirtelen lefagytam. Nem tudtam mi a francot csináljak. Ezt nem gondolhatja komolyan. Én még csak 15 múltam. Ő is még csak 20 nem kötelezhetjük el magunkat ilyen fiatalon. Atyavilág. *
- N amenj arréb. *MOndtam kissé dühösen, majd kiynitottam a szobám ajtaját.*
- Paul...én még csak egy 15 éves szűz lány vagyok. *Mondtam aggodalmasan, majd becsaptam az ajtót.*
- Úr isten. Azt hittem van esze. Nme gondol arra miylne következményei lehet ennek? Atya világ. Eléggé belehet rúgva. Kellett nekem leitatnom. *Szidtam magamat, miközben az ágyra dőltem.*
Patricia Samford
Patricia Samford
Admin

Hozzászólások száma : 163
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 10.
Tartózkodási hely : Liverpool

https://beatles.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Szállás - Page 6 Empty Re: Szállás

Témanyitás  Paul-Mccartney Szomb. Aug. 07, 2010 1:24 am

*hirtelen nem si tudtam, hogy mit mondtam,. hogy hozzám jön-e? atya világ. hogy lehetek ekkora barom. nah ezért nem szoktam inni. gyorsan odaszaladtam Pat ajtajához*-Hé..Pat, Pat sajnáloom. Nem gondoltam komolyan, csak, csak ez a pia megártott. Sajnálom! Tényleg nem gondoltam komolyan.*mondtam. már szinte dühöngtem. nem jött hang. egyszerű volt a válasz, hoyg miért nem mondott semmit a történtekre. Megharagudott. Meg is értettem. Visszaültem a kanapéra, s a gondolataimba merültem*
Paul-Mccartney
Paul-Mccartney

Hozzászólások száma : 147
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : Ahova kívánsz engem...

Vissza az elejére Go down

Szállás - Page 6 Empty Re: Szállás

Témanyitás  Patricia Samford Szomb. Aug. 07, 2010 4:07 am

* Hallottam amit mondott. Eddig is gondolhattam volna hogy a pia. De annyira komolyan mondta, hogy már meg ilyedtem.*
- Hh...*Sóhajtottam egy nagyot.*
- Bocsáss meg, hogy ennyire begurultam. *Léptem elé, majd ő fölnézett rám.*
- Biztos a pia. De csak, hogy tudd. 28 éves korom előtt nem fogom elkötelezni magamat. Ne haragúdj.
* Mondtam neki aggodalmas szemet vágva. Majd leülltem melli, és kezemet végig simítottam a hátán.Majd lassan megcsókoltam.*
- Jól vagy?
Patricia Samford
Patricia Samford
Admin

Hozzászólások száma : 163
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 10.
Tartózkodási hely : Liverpool

https://beatles.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Szállás - Page 6 Empty Re: Szállás

Témanyitás  Paul-Mccartney Szomb. Aug. 07, 2010 6:53 am

-Ha te isakkor én is jól vagyok! És kérlek tényleg bocsáss meg az előbbiért. Nem gondoltam komolyan./*sajnálkoztam még mindig.*
Paul-Mccartney
Paul-Mccartney

Hozzászólások száma : 147
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : Ahova kívánsz engem...

Vissza az elejére Go down

Szállás - Page 6 Empty Re: Szállás

Témanyitás  Patricia Samford Szomb. Aug. 07, 2010 7:05 am

- Ugyan. A pia. *Mondtam, majd gondolkozóan néztem rá. Majd lassan közelítettem felé arcomat, majd lassan megcsókoltam. Miközben csókoltam elkapott a hév. Nem bírtam magammal, így lehúztam róla a kardigánját, mi közbe vadul csókoltam. Nem akartam tovább menni a lépcsőn, így vártam egy kicsit hátha leállít.*
Patricia Samford
Patricia Samford
Admin

Hozzászólások száma : 163
Csatlakozás ideje : 2010. Jul. 10.
Tartózkodási hely : Liverpool

https://beatles.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Szállás - Page 6 Empty Re: Szállás

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.